طراحی سایت گروه نرم افزاری نیووب
 
طراحی سایت، طراحی وب سایت، طراحی پورتال اینترنتی
هوندا - سی آر وی - اي ايکس - 2006 (Honda CRV EX 2006)

هوندا - سي‌ آر وي (Honda CRV) جزو خودروهاي شاسي بلند (SUV) كمپاني هوندا است از موتوري به حجم 2.4 ليتر 4 سيلندر خطي (Line) استفاده كرده كه توان توليد 156 اسب بخار را نيز دارد. انتقال نيرو در اين خودرو به هر چهار چرخ مي‌باشد.

هوندا - اس 2000 - 2006 (Honda S2000 2006)

هوندا - اس2000 (Honda S2000) خودرويي دودر اسپرت كوچك با سقف تاشو (Sport Coupe Convertible) مي‌باشد. از خصوصيات بارز اين خودرو مي‌توان به موتور قوي، چالاكي و ديناميك رانندگي كاملاً اسپرت آن اشاره كرد. موتوري كه وظيفه تامين نيرو را در هوندا - اس2000 بر عهده دارد 2.2 ليتر 4 سيلندر خطي (Line) و قدرت 237 اسب بخار مي‌باشد كه اين نيرو به چرخ‌هاي عقب منتقل مي‌شود.

هوندا - آکورد - 2006 (Honda Accord 2006)

هوندا - آكورد (Honda Accord) از مدل‌هاي موفق كمپاني هوندا به شمار مي‌رود. نسل جديد اين خودرو ظاهري كاملاً جديد و متفاوت نسبت به نسل قبل دارد و در سه نوع اتاق چهار در و دو در (Coupe) و استیشن واگن (Staition Wagon) تولید می شود که از لحاظ سبك در گروه متوسط (Mid-size) جاي مي‌گيرد. از موتوري 4 سيلندر خطي به حجم 2.4 ليتر و قدرت 166 اسب بخار بهره مي‌برد. انتقال نيرو در آن همانند اغلب خودروهاي ژاپني به چرخ‌هاي جلو مي‌باشد.

هوندا - سيويک - 2006 (Honda Civic 2006)

هوندا - سيويك (Honda Civic) خودرويي است جمع و جور (Compact) و با ديناميك رانندگي اسپرت و در سه مدل دودر صندوق دار (Two door-Sedan)، دودر بدون صندوق (Two door-Hatchback) و چهاردر صندوق دار (Sedan) عرضه مي‌شود اين مدل موتوري به حجم 2 ليتر و 4 سيلندر خطي (Line) و توان توليدي 197 اسب بخار مي‌باشد و نيروي موتور نيز به چرخ‌هاي جلو انتقال مي‌يابد.

هوندا - سيويك - 2006 (Honda Civic 2006)

هوندا - سيوك (Honda Civic) خودرويي است در گروه متوسط كه در سه نوع بدنه دو در بدون صندوق (Hatchback) دو در صندوق دار (Coupe) و چهار در صندوق دار (Sedan) توليد مي گردد .نسبت به نسلهاي پيشين تفاوتهاي زيادي را در طراحي شاهد هستيم بطوري كه از مشخصه هاي ظاهري آن مي توان به چراغهاي كوچك و كشيده و كاپوت كوتاه خودرو اشاره كرد.از پيشرانه اي 4 سيلندر به حجم 1.8 ليتر استفاده كرده كه توانايي توليد 140 بخار قدرت را نيز دارد.انتقال نيرو در هوندا سيويك به چرخهاي جلو مي باشد.

هوندا - رجلاين - 2006 (Honda Redgeline 2006)

رجلاين (Redgeline) از محصولات كمپاني هوندا (Honda) است. خودروي است بزرگ و جا دار (Crew cab) كه در گروه وانت ها (Pickup) قرار دارد و قابليت حمل 5 سرنشين را نيز دارد . از رقباي اصلي آن مي توان به شورولت آوالانچه (Chevrolet Avalanche) و نيسان تيتان (Nissan Titan) اشاره كرد.از پيشرانه اي 6 سيلندر (V) شكل به حجم 3.5 ليتر بهره مي برد و قادر است نيرويي برابر 247 اسب بخار را به چهار چرخ منتقل نمايد.


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ شنبه دوازدهم بهمن ۱۳۸۷ توسط طراحی سایت گروه نرم افزاری نیووب
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : گروه نرم افزاری نیووب  
بک لینک فا